ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ جمعه ۶ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش قوچان اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/09/16 کد خبر: 24071 يكصد و پنجاه و ششمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان قوچان برگزار شد
يكصد و پنجاه و ششمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان قوچان برگزار شد
156مين جلسه شوراي آموزش و پرورش با حضور حجت الاسلام دكتر دستجردي امام جمعه قوچان،عليرضا قامتي فرماندار و رئيس شوراي آموزش و پرورش ،حسن روحاني مدير آموزش و پرورش،ابوالقاسم جوادي بخشدار باجگيران و جمعي از مسئولين و اعضاء شورا در محل جلسات اداره آموزش و پرورش قوچان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش ، حسن روحاني مدير آموزش و پرورش در ابتداي اين جلسه به بيان گزارش عملكرد اداره آموزش و پرورش پرداخته و اظهار داشت:بنا به ارزيابي ها و شاخص هاي استاني از طرف اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي،شهرستان قوچان در قطب شهيد كلاهدوز در بيش از 95 درصد شاخص ها رتبه اول را دارا بوده كه اين مورد مايه بسي افتخار مي باشد.

وي گفت:در آخرين بررسي هاي انجام گرفته در بين قطب هاي سطح استان در دو بخش ابتدايي و تربيت بدني،شهرستان قوچان در ميان 47 منطقه و شهرستانت داراي جايگاه درخشان و نيز در بحث مالي و اداري عملكرد اين اداره بالاتر از سطح ميانگين استاني قرار داشته است.

روحاني با تشكر و قدرداني از حمايت هاي همه جانبه امام جمعه ، فرماندار و دستگاههاي مختلف از جمله شهرداري و شوراي شهر كه آموزش و پرورش را در تمامي امور ياري رساندند، افزود: مطمئنا اين موفقيت ها در سايه همدلي و همزباني شما بزرگواران و نيز در سايه همت معلمان گرامي و دانش آموزان عزيز در سطح مدارس بوده است كه اينك نام قوچان و آموزش و پرورش را در سطح استان همچون نگيني درخشان نموده است.

عليرضا قامتي رئيس شوراي آموزش و پرورش قوچان در اين جلسه با مهم دانستن همكاري دستگاههاي اجرايي شهرستان با آموزش و پرورش عنوان نمود:يكي از اركان هاي اصلي رشد و توسعه شهرستان ،آموزش و پرورش مي باشد كه در حوزه هاي مختلف ازجمله اجتماعي ،فرهنگي و سياسي و امنيتي اثرات عميق و ژرفي را به جا مي گذارد كه اين نياز به توجه و دقت به نهاد را دو چندان مي نمايد.

وي با اشاره به سياست كلي شهرستان مبني بر انتصاب مديران بدون ايجاد محدوديت هاي اجرايي و مسئوليتي تصريح نمود: مطمئنا پس از اين انتصاب ،مسئوليت انجام تمام امور در حوزه مربوطه را از آن مدير مي خواهيم چرا كه مي بايست نسبت به اجراي كارها و برنامه هايشان پاسخگو بوده باشند.

رئيس شوراي آموزش و پرورش قوچان حركت علمي را رو به جلو خوانده و عنوان نمود: بايد دست در دست هم و با ايجاد وحدت رويه و هماهنگي در جهت برداشتن موانع و مشكلات گام برداريم تا بتوانيم جايگاه و پايگاه اصلي اين شهرستان را در حوزه آموزش و پرورش ارتقا دهيم. 

حجت الاسلام دكتر دستجردي امام جمعه شهرستان نيز طي سخناني شوراي آموزش و پرورش را از جمله خواستگاههاي خوب و مهم شهرستان عنوان نموده و گفت: مي توان با توجه به ظرفيت اين شورا بسياري از كارهاي فرهنگي شهرستان را در اين شورا مطرح و به ثمره ظهور رساند.

وي گفت:اگر مسائل بخواهد تنها به مسير اداري قرار گيرد ،حل شدن آن مشكل خواهد و حل آن به زمان و صرف انرژي بالا خواهد بود اما مي توان همچون فرموده مقام معظم رهبري كه فرمودند:مسائل و قوانين را گاهي مي شود خم داد،به اصلاح و تدوين قوانين صريح و كاربردي در حوزه اداري پرداخت كه اين قاطعيت و برخورد را كمتر در حوزه آموزش و پرورش مشاهده نموده ايم.

نماينده ولي فقيه در قوچان با مهم دانستن وقت افراد به لزوم توجه و كارشناسي موضوعات مطروحه در جلسه اشاره و بيان نمود:لازم است قبل برگزاري اين جلسات ،كارشناسي و ارزيابي هاي لازم پيرامون موضوعات انجام تا هم شاهد تسريع در روند برنامه ها بوده و هم نسبت به انجام امور ديگر فرصت لازم بوده باشد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal