ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ جمعه ۶ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش قوچان اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/09/24 کد خبر: 24498 كارگاه آموزشي تشكل هاي فرزانگان در قوچان برگزار شد
كارگاه آموزشي تشكل هاي فرزانگان در قوچان برگزار شد
كارگاه آموزشي تشكل هاي فرزانگان در شهرستان قوچان با حضور مربيان كشوري و تشكلات فرزانگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش، اين كارگاه در كانون پرورش فكري شهيد پور مهدي با حضور حجه الاسلام والمسلمين سيد مهدي حسين زاده هاشمي،معاونت پرورشي آموزش وپرورش قوچان ،مربيان كشوري تشكلات فرزانگان و پيشتازان برگزار شد.

در اين كارگاه آموزشي حجه الاسلام والمسلمين حسين زاده هاشمي از درسي كه تشكلات سازماني دانش آموزي به اعضاي خود كه همان دانش آموزان اند ،ميدهد خبر داد و افزود: در جلسات تشكيلات سازماني، نظم آموزش داده مي شود و با داشتن نظم است كه انسان مي تواند به درجات عالي برسد.

معاون پرورشي آموزش وپرورش قوچان با بيان اين مطلب كه ان شاءالله از اين به بعد در مراسماتي كه مسئولين استاني حضور پيدا مي كنند ،ما از وجود دانش آموزان بسيار خوب در تشكيلات فرزانگان و پيشتازان استفاده خواهيم كرد ، تصريح كرد: شما چشم و چراغ و اميد آينده اين كشور هستيد و مقامات و مسئوليت هايي را در كشور خواهيد داشت.

وي هدف از برگزاري اين جلسات را، يادگيري نظم و تربيت اجتماعي دانست و خاطر نشان كرد: برقراري نظم اجتماعي ،ابزار و وسايل مختلفي دارد كه يكي از آن ها همين آموزش ها، مي باشد.

حجت الاسلام والمسلمين سيد مهدي حسين زاده هاشمي ضمن عملي دانستن كارهاي فرزانگان و پيشتازان از اكرم مشفق و محمد حسني ،دو مربي كشوري تقدير و تشكر به عمل آورد.

در پايان،اعضاي تشكل فرزانگان قوچان آموزش هاي اوليه و مقدماتي را از اكرم مشفق يكي از مربيان كشوري فرزانگان و پيشتازان فرا گرفتند.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4.5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal